Preskočiť na obsah
PaedDr. Lenka Beňová

Umenie, šport a rekreácia

PaedDr. Lenka Beňová

Športové činnosti i. n.

Obec
Trenčianska Turná
Od roku
2025
IČO
40 820 807

PaedDr. Lenka Beňová

Slobodné povolanie (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
913 21 Trenčianska Turná
Na trhu od
2. septembra 2025
IČO
40 820 807
Právna forma
Slobodné povolanie (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 93.19)
Športové činnosti i. n.

Podnikanie v číslach

1
rok na trhu
2025
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte PaedDr. Lenka Beňová

PaedDr. Lenka Beňová – slobodné povolanie (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Trenčianska Turná. Podniká od 2. septembra 2025.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Športové činnosti i. n.“ (93.19). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad činnosť športového odborníka.

Základné údaje

Obchodné meno
PaedDr. Lenka Beňová
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO
40 820 807
Dátum vzniku
2. septembra 2025
Miesto podnikania
913 21 Trenčianska Turná
Register fyzických osôb v športe
Okresný úrad Trenčín, vložka č. 211628
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 93.19)
Športové činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa PaedDr. Lenka Beňová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Činnosť športového odborníka

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká PaedDr. Lenka Beňová?

Miesto podnikania je v obci 913 21 Trenčianska Turná.

Čím sa PaedDr. Lenka Beňová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Športové činnosti i. n.“ (93.19). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: činnosť športového odborníka.

Aké je IČO – PaedDr. Lenka Beňová?

IČO je 40 820 807.

Odkedy podniká PaedDr. Lenka Beňová?

Podnikanie začalo 2. septembra 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre PaedDr. Lenka Beňová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese paeddr-lenka-benova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.